Stavby žoček
20:57 | 25.07.2024

Rekonstrukce

Rekonstrukce jsou nedílnou součástí běhu života. Stavby Žoček pro Vás realizují a i nadále budou realizovat úžasné rekonstrukce. Mezi naší doménu patří rekonstrukce koupelen, bytů, domů i nebytových prostor pro vaší firmu. Jsme připraveni na jakékoliv vaše přání i nestandardní nápady.

V jakém případě zvolit rekonstrukci?

Rekonstrukce je vhodné zejména pro objekty, které jsou staršího data výstavby a které nevyhovují dnešním standardům a požadavkům. Nejčastějšími důvody rekonstrukce je modernizace Vašeho stávajícího bydlení či stavby ve špatném stavu, kterou jste si právě pořídily.

Špatný stav nemovitosti neznamená rovnou demolici. Pokud chcete zachovat původní ráz je rekonstrukce namístě. často je i rekonstrukce výhodnější vzhledem k nákladům a také požadavkům obce k nově vznikajícím stavbám. Dopředu je nezbytné plánovat všechny detaily. Staré nemovitosti mívají nevyhovující uspořádání místností. Zpravidla vám z takovéto nemovitosti zbydou jen obvodové zdi.

Naše firma se zabývá prakticky celou škálou rekonstrukcí, která zahrnuje jak byty, domy či nebytové prostory. Naší specializací jsou rekonstrukce koupelen. U všech našich realizací vám zajistíme téměř jakékoliv vaše přání či představ

Domy, byty a nebytové prostory

Našim cílem je nabídnout zákazníkovi kompletní servis a především individuální přístup. Doba rekonstukce je závislá na velikosti projektu a rozsahu prováděných prací. Je stanovena po zpracování konkrétního rozpočtu a upřesněna předem schváleným harmonogramem prací. Náš projektant vám vytvoří architektonickou studii, která obsahuje zaměření a zakreslení stávajícího stavu a následně stavu budoucího. Kromě stavebních prací zajišťujeme kompletní servis ostatních služeb, jako jsou instalatérské a topenářské práce, eletrikářské práce a malířské práce, montáž sádrokartonů, obkladačské a  podlahářské práce, truhlářské práce, dodání a montáž oken a dveří.

Před rekonstrukcí Po rekonstrukci