Stavby žoček
21:17 | 25.07.2024

Ostatní práce

Naše firma se zabývá i menšími zakázkami a drobnými pracemi . Jako třeba montáž SDK, bourací prace, betonování, lité podlahy ( Anhydrit ), obkladačské a malířské práce, pokládka dřevěných a laminátových podlah, drobné zámečnické práce a další práce spojené s údřžbou bytů, domů a nebytových prostor.


 


Pokládka podlah, parket, koberců a PVC

Zabýváme se pokládkou dřevěných parket, plovoucích podlah, koberců, PVC a dřevěných teras. Provádíme kompletní dodávku podlahářských prací i materiálu.Malířské práce

Podle našeho vzorníku barev, který naleznete ve složce Fasády, si můžete vybrat vámi požadované odstíny barev. Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme. Vzorník barev přivezeme k vám domů, kde si můžete rovnou vyzkoušet, jak bude vybraná barva ladit s vaším interiérem. Navrhneme různé způsoby malby, aby vyhovovala vašim představám a vy jste se v novém prostředí cítili příjemně.

Obkladačské práce

Provádíme pokládku obkladů a dlažeb standardních a velkoformátových rozměrů, mozaikem i obkladů a dlažeb z přírodních materiálů. Zajistíme vámi vybraný materiál včetně dopravy.